F.H.U. Kamko Kamil Gil

Koparka gąsienicowa
Hucisko 76, 36-003 Przewrotne, podkarpackie
tel. 530 530 724
Firma „KAMKO” od samego jej początku jest znaczącym dostawcą kruszywa na terenie całego województwa podkarpackiego, cenionym przez swoich kontrahentów za rzetelność, jakość i szybkość realizacji zamówień. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego też posiadamy tak wiele produktów w naszej ofercie, a także możliwość dowiezienia wszystkiego pod adres wskazany przez Klienta. Do każdego Klienta podchodzimy odpowiedzialnie i profesjonalnie, służymy fachowym doradztwem i pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Mimo wypracowanych standardów do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Głównym motorem działalność firmy jest zadowolenie klienta, punktualność, rzetelność i niezawodność. Nasze doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwoliły nam wypracować skuteczne metody działania i łatwe, niezawodne rozwiązania wszelkich problemów.
W trakcie wieloletniej współpracy z rynkiem budowlanym zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie. To umożliwia nam sprawne analizowanie potrzeb rynku oraz dostarczenie odbiorcy realizującemu roboty budowlane każde ilości kruszyw w dowolne miejsce w elastycznym czasie, w każdym asortymencie i w najwyższej jakości.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram